Zit jij net zoals veel zwangeren met vragen?

Is er meer te weten dan alleen leren puffen?

Leren puffen dekt niet de lading. Een complete en realistische voorbereiding geeft inzicht in het fysieke en mentale plaatje.

Hoe krijg ik mijn partner optimaal betrokken?

Een betrokken partner vergroot de kans dat je de bevalling prettiger ervaart en dat het ouderschap goed begint.

Is de kans op medische interventie groot?

70% van de bevallingen verloopt medisch. Hieronder vallen: keizersnede, inleiding, ruggenprik, veel bloedverlies en meer.

De online cursus staat gelijk aan onze fysieke cursus die 4 avonden duurt. Bovendien is er vergoeding mogelijk. Dit is afhankelijk van de zorgverzekeraar.

Jouw ultieme voorbereiding op de geboorte begint hier. In deze cursus krijg je:

  • Een account met toegang tot alle modules en extra’s zoals de keizersnede cursus;
  • Negen uitgebreide modules in voorbereiding op de bevalling;
  • De theorie én praktijk in duidelijke taal;
  • Kennis en ervaring van artsen Bregje & Mirte, beide moeder van drie kinderen;
  • De complete cursus ook als geschreven samenvatting en vele extra’s;
  • Starten en stoppen wanneer je wil, in jullie tempo en wanneer het uitkomt; zie de cursus als een netflix serie.

Over de Instructeur

Profielfoto

Drs Mama

Wij zijn Drs Mama, twee artsen die op een missie zijn om de geboortezorg te veranderen. Voor een goede en realistische voorbereiding op de bevalling is leren puffen en ontspannen niet meer afdoende. 70% van de stellen krijgt te maken met medische interventies en het is nalatig om aanstaande ouders daar niet op voor te bereiden. Daarnaast vinden wij dat partners veel meer betrokken moeten worden rondom de geboorte en het ouderschap. Niet alleen tijdens de geboorte oefenen zij met hun steun een positief effect uit, ook daarna zorgt hun betrokkenheid voor meer gelijke kansen. Zo worden onder andere zorgtaken gelijkwaardiger verdeeld, hebben ook partners meer kans op een goede hechting met de baby, krijgen vrouwen betere kansen op de arbeidsmarkt en bevordert de aanwezigheid van partners de emotionele en intellectuele ontwikkeling van kinderen. Om die reden geven wij (online) zwangerschapscursussen, en EHBO-cursussen voor beide ouders.

Bekijk meer cursussen van Drs Mama →

Cursusoverzicht

Er is geen cursus inhoud gevonden

Reviews

0

beoordelingen
  • 5 Sterren0
  • 4 Sterren0
  • 3 Sterren0
  • 2 Sterren0
  • 1 Sterren0

Er zijn nog geen reviews geschreven voor deze cursus. Wees de eerste die er een schrijft!

© 2023 FamilyBlend - Powered by Maatos